VENTIA-KOMFOVENT

Centrale KOMFOVENT to kilka typoszeregów central o szerokim zastosowaniu. Od najmniejszych DOMEKT dedykowanych do małych domków (60m3/h-750m3/h) aż do KLASIK których wydatek jest od 1000 do 60000 m3/h. We wszystkich typoszeregach zastosowana jest zaawansowana automatyka pozwalajaca sterować centralą przez internet jak również wymienniki rekuperacyjne typu KRZYŻOWEGO jak i OBROTOWEGO tzw ROTORY.

Centrale KOMPAKT

 

wydajność od 400 m3/h do 8000 m3/h

 

KOMFOVENT KOMPAKT to szereg standardowych urządzeń wentylacyjnych wyposażonych w obrotowy lub płytowy wymiennik do odzysku ciepła, lub zwykłych urządzeń nawiewnych. Wielkość strumienia powietrza nawiewanego w granicach od 400 m3/h do 8000 m3/h.
Dzięki szerokiemu zakresowi funkcji i zwartej konstrukcji urządzenia KOMPAKT są w stanie zapewnić zrównoważoną wentylację z rekuperacją lub bez rekuperacji ciepła w różnych zastosowaniach: pomieszczenia mieszkalne, obiekty publiczne, hale przemysłowe.

 

Szczegół‚y techniczne central DOMEKT w katalogu PDF do pobrania

 

Czytaj więcej

CENTRALE TYPU VERSO

 

wydajność od 1000 m3/h do 8000 m3/h

Centrale typu VERSO są centaralami o zwartej. kompaktowej budowie i produkowane są w kilku typoszeregach. Moga być z rekuperacją lub bez albo jako centrale jedynie nawiewne/wywiewne.

 

Opis możliwości central VERSO w katalogu PDF do pobrania

szczegółowe dane znajdują sią na stronie producenta www........

 

Czytaj więcej

Centrala DOMEKT

Kompkatowa obudowa i wysoka sprawność energetyczna, stanowi najlepszy wybór i pozwala stworzyć zdrowy mikroklimat w mieszkaniu, apartamencie lub w domu czy nie dużym biurze lub sklepie. Urządzenia mogą wentylować pomieszczenia o poiwrzchni do 300 m2. Urządzenia zostały zaprojektowane, aby zapewniać wentylację pomieszczeń oraz mogą zostać połączone z okapem kuchennym za pomocą dodatkowego kanału.

Zintegrowana automatyka sterowania z dotykowym panelem C4 PLUS, zapewnia optymalne działanie urządzenia i ustawianie niezbędnych parametrów.

 

Szczegóły techniczne całego typoszeregu DOMEKT w katalogu PDF

 

Czytaj więcej