SWEGON

To szwedzki producen central wentylacyjnych najnowszej generacji. Ich zaletą jest zwarta kompaktowa konstrukcja i zaawansowana automatyka zawierająca w standardzie wszystkie opcje jedynie należy podłączyć odpowiednie czujniki i urzadzenia wykonawcze. Technologia PLUG AND PLAY ogranicza się podłączenia urzadzeń peryferyjnych. Łacze internetowe i karta sieciowa pozwala zarówno uzytkownikowi jaki serwisowi zdalnie monitorować, diagnozować i sterować centralą z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu. To ułatwienie pozawala na szybki i niemal 100% skuteczny serwis.

CENTRALE SEKCYJNE TYPU SILVER

 

wydajność 1800 m3/h do 300 000 m3h

 

To typowe, sekcyjne centrale w który moduły dokłada się w zależności od potrzeb i specyfikacji projektowej. Ich wykonanie może być niemal dowolne (higieniczne, kwaso i chemoodporne itp).

 

Szczegółowe dane i parametro oraz sposób doboru central znajdziecie Państwo w katalogu PDF do pobrania.

 

Czytaj więcej

CENTRALE TYPU COMPACT

 

wydajność od 150 m3/h do 2000 m3/h

 

Centrale typu COMPACT są przeznaczone do małych obiektów jak domki jednorodzinne, nie duże biura, sklepy oraz placówki użyteczności publicznej. Ich zwarta konstrukcja oraz niewielkie wymiary sprawiają , że idealnie można je dopasować do niemal każdego małego obiektu.

 

Szczegółowe dane i parametry pracy tych urządzeń znajdziecie Państwo w katalogu PDF do pobrania

 

Czytaj więcej

CENTRALE TYPU GOLD

 

Wydajność od 200 m3/h do 3000 m3/h

 


Produkowane przez szwedzki koncern Swegon centrale GOLD to produkt najwyższej jakości. Zintegrowana automatyka działająca na zasadzie "PLUG & PLAY" daje możliwość w trakcie eksploatacji doinstalowania dodatkowych funkcji np. monitoring przez internet. W zależności od serii są to urządzenia z wymiennikiem rotacyjnym lub krzyżowym , nawiewne lub wywiewne o różnej wydajności.

 

Szczegółowy opis wraz z parametrami pracy każdej z serii z podziałem na poszczególne wielkości znajdziecie Państwo w katalogach PDF do pobrania

 

Czytaj więcej