Mitsubishi Electric

Klimatyzatory sufitowo-ścienne dedykowane są do tych pomieszczeń gdzie powierzchnia ściany jest niedostępna dla montażu klimatyzatora. W ciasnych serwerowniach lub skosach dachowych tylko pod stropem lub na ścianie kolankowej jest możliwość montażu jednostki wewnętrznej. Rys powyżej.

Klimatyzator podstropowy PCA-RP

 

wersja ze stali nierdzewnej

 

Klimatyzator ten jest wykonany ze stali szlachetnej , nierdzewnej co sprawia , że ma zastosowanie w środowisku wilgotnym, agresywnym lub kuchennym gdzie może w powietrzu znajdować się czynnik wpływajacy destrukcyjnie na wymiennik i inne wewnetrzne podzespoły. Budowa wymiennika jest taka aby łatwo można było dotrzeć do ulegającym szybkiemu zabrudzeniu elementów i wyczyścić je bez większych problemów aby klimatyzator mógł pracować z pełną wydajnością.

 

Szczegółowe dane i prametry pracy PCA-RP w wersji nierdzewnej w katalogu PDF do pobrania

 

Czytaj więcej

Klimatyzatory przypodłogowe

 

seria M

 

Klimatyzator MFZ-KJ ma zastosowanie wtedy gdy powierzchnia ścian na odpowiedniej wysokości jest niedostępna dla instalacji klimatyzatora. Głównie w ponieszczeniach miszkalnych gdzie skosy dachu nie pozwalają zainstalować jednostki ściennej. Dzięki swej budowie stają się też niewidoczne w centralnym miejscu pomieszczenia. Obok zamieściliśmy poglądowe zdjęcia tego klimatyzatora.

 

Szczegółowe dane i parametry klimatyzatora przypodłogowego MFZ-KJ w katalogu PDF do pobrania

 

Czytaj więcej

Klimatyzatory podstropowe

 

Seria MR.Slim PCA-RP

 

Klimatyzatory podstropowe PCA-RP są w wielkościach od 3,5kW do 14 kW w wersji chłodząco-grzejącej. Można je łączyć z agregatami Standard Inverter, Power Inverter oraz w systemy CityMulti VRF.

 

Szczegóły w katalogu PDF do pobrania.

 

Czytaj więcej