Mitsubishi Electric

Klimatyzatory ścienne to najczesciej kupowane urzadzenia klimatyzacyjne. Prostota ich budowy to nie tylko usprawnienie pracy serwisu ale także tańsze koszty eksploatacyjne jak również inwestycyjne. Urządzenie takie mocuje się na ścianie zaś rurami i przewodami elektrycznymi łączy się je z jednostką zewnetrzną (agregatem). Sterowane są pilotem na podczerwień.

Posiadają w zależności od modelu możliwość automatycznego sterowania  rozdziałem powietrza pionowym i poziomym, precyzyjnym ustawieniem temperatury wewnątrz klimatyzowanego pomieszczenia, zmiany prędkości nawiewu oraz sterowanie bezprzewodowym pilotem.

 

SERIA M

 

modele: FH EF SF GF HJ  

 

Poniżej krótki opis poszczególnych modeli, poglądowe zdjęcia oraz katalog PDF do pobrania z dokładnymi parametrami urządzeń

 

Model FH to wersja delux , w której znajdują się funkcje , których nie znajdzie się w innych modelach np. inteligentne śledzenie położenia użytkownika pozwaląjace kierować strumień chłodzący w jego pobliże.

 

Model EF to urządzenie w trzech wersjach kolorystycznych: biały, srebrny i czarny. Bardzo prosta i gładka obudowa oraz niewielka głębokość urządzenia dodają mu futurystcznego wyglądu. Może współpracować z sytemami Multi MXZ i PUMY do 12 urządzeń wewnętrznych. Programator tygodniowy minimalizuje zużycie energii nie pozwalając na przypadkowe pozostawienie włączonego klimatyzatora na weekend.

 

Model SF to wersja kompaktowa klimatyzatora ściennego. Jego zminimalizowane wymiary oraz bardzo cicha praca - 19dB(A) to główne atuty tej jednostki.

 

Model GF to standardowe modele Mitsubishi Electric do większych pomieszczeń ponieważ ich moc to 6 kW i 7,1kW. Posiadają programowanie tygodniowe co bardzo minimalizuje koszty zużycia energii. 

 

Model HJ to klimatyzatory o zminimalizowanych kosztach inwestycyjnych produkowanych z myślą o tej części klientów , którzy nie chcą inwestować w wyposażenie specjalistyczne zaś użytkowanie ich sprowadza się do kilku tygdoni w roku.

 

Czytaj więcej

SERIA Mr. Slim

 

Model PKA-RP

Klimatyzatory służące do ciężkiej nieprzerwanej pracy. To jednostki profesjonalne, świetnie nadające się do pomieszczeń technicznych np. serwerownie , stacje gsm itp ale także do pomieszczeń gdzie muszą nieprzerwanie parcować przez niemal całą dobę. Najcześciej wykorzystywane są w obiektach komercyjnych takich jak obiekty sportowe, szpitale, duże obiekty handlowe oraz biurowce.

 

Czytaj więcej