Mitsubishi Electric

Klimatyzatory kasetonowe Mitsubishi Electric produkowane są w dwóch Seriach M i Mr.Slim oraz w dwóch typach z jednostronnym nadmuchem lub czterostronnym. Są świetnym rozwiązaniem gdy w pomieszczeniach są stropy podwieszone. Nie zajmują ściany, podłogi więc nie ograniczają w żaden sposób zabudowy architektonicznej wnetrza. Dodatkowym atutem jest to , że posiadają pompkę skroplin wbudowaną wewnątrz tacy ociekowej co pozwala łatwiej odprowadzić skropliny do kanalizacji.

Poniżej krótki opis obu seri wraz ze zdjęciami prezentacyjnymi oraz karty katalogowe poszczególnych typów urządzeń do pobrania.

Kliamtyzatory kasetonowe

 

SERIA M

 

W serii M Mistubishi proponuje dwa rozwiązania.

- Kaseta jednostronnie nadmuchująca powietrze.
Jest to ulepszona wersja własciwie urządzenia ściennego pozwalającego na zamontowanie w suficie podwieszonym np. w końcu korytarza lub generelanie blisko ściany a nawet w narożniku.

2. Kaseto czterostronnie nadmuchująca powietrze. To klimatyzator równomiernie rozprowadzający powietrze po pomieszczeniu we wszystkich kierunkach. Płasko pod stropem nadmichiwana struga powietrza nie dociera bezpośrednio w strefę przebywania ludzi a dopiero grawitacyjnie opada w pewnej odległości od klimatyzatora.

 

Szczegółowe parametry pracy znajdą Państwo w katalogu PDF do pobrania.

 

Czytaj więcej

Klimatyzatory kasetonowe

 

seria MR Slim

Jak i w wersji ściennej tak również w wersji kasetonowej Mitsubishi Electric oferuje opcję klimatyzatora profesjonalnego.

Szczegółowe dane , opis i parametry poniżej w katalogu PDF do pobrania

 

 

Czytaj więcej