Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric to japoński koncern, w który najnowocześniejsza myśl techniczna idzie w parze z doskonała jakością wyrobu. Cały cykl produkcyjny od materiałów wyjściowych (podstawowych) jest realizowany we własnych zakładach Mitsubishi Electric na całym świecie. W ten sposób jakość produktu monitorowana jest od materiału aż do urządzenia finalnego.

 

Poniżej znajdą Państwo krótkie opisy poszczególnych serii urządzeń wraz z możliwością ściągnięcia katalogów ze szczegółowymi danymi i parametrami pracy urządzeń.

Rekuperatory Lossney

 

Centrale wentylacyjne o wydajności od 38 do 2000m3/h

 

Nowoczesne recuperatory Lossney to wydajne i ciche centrale , które współdziałają z klimatyzatorami Mitsubishi Electric na bazie jednego wspólnego sterownika. Cechuje ich duża sprawność i niezawodność.

Dedykowane głównie do małych obiektów użyteczności publicznej oraz do domków jednorodzinnych mieszkań i apartamentów.

szczegóły i parametry w katalogu PDF do pobrania

 

Czytaj więcej

SERIA MR Slim


Dedykowane do cięzkiej pracy w obiektach o dużej odległosci pomiędzy
agregatem a jednostką wewnętrzną.

W seri MR Slim znajdą Państwo jednostki ścienne , kasetonowe , podstropowe i kanałowe zarówno w wersji pojedynczej jak i multi. Śą to jednostki uznawane jako sprzęt profesjonalny do długotrwałej, nieprzerwanej pracy, jako jedyne źródło ciepła lub chłodu. Ich niezawodność i stałe parametry pracy niezależnie od warunków zewnętrznych pozwala aby stosować je wszędzie tam gdzie niezawodność stanowi o wartość najwyższą np. serwerownie szpitale, laboratoria itp.

Szczegóły i parametry w kat. PDF

 

Czytaj więcej

CITY MULTI VRF


systemy stosowane do dużych obiektów gdzi do jednego agregatu podłaczamy wiele jednostek wewnętrznych.

 

system CITY MULTI stosowany jest tam gdzie nie ma możliwości zastosowania jednostek Silgle Split. Przy kilkupiętrowym budynku (hotel, biurowiec, szpital itp) z wieloma pomieszczeniami na kondygnacji ten system sprawdza się idealnie. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia sterownika centralnego , którym można kontrolować parametry pracy w każdym pomieszczeniu z jednego miejsca. Jest także możliwość sterowania systemem poprzez internet.

szczegółi i prametry w katalogu PDF do pobrania.

 

Czytaj więcej

Seria M

Dedykowane do mieszkań , niedużych biur, sklepików  i domków jednorodzinnych oraz innych niedużych obiektów.

 

W tej serii znajdziecie Państwo klimatyzatory:

- ścienne,
- podstropowe
- kasetonowe,
- przypodłogowe
- kanałowe

Zarówno w wersji pojedynczej jak i multi do 8 jednostek wewnętrznych.

Klimatyzatory Mitsubishi Electric są o zróżnicowanym wyglądzie i zastosowaniu. seria ścienna EF produkowana jest w wersji baiłej srebrnej i czarnej. Gładki flat panel frontowy nadaje elegancki i nowoczesny wygląd tej jednostce. Pozostałe serie są dotępne tylko w wersji białej.

szczegóły i parametry poszczególbych jednostek znajdziecie Państwo w katalogu PDF do pobrania oraz w poszczególnych zakładkach dotyczących poszczególnych typów.

 

 Szczegóły i parametry w kat. PDF do pobrania

 

Czytaj więcej