O TEAMIE

FAN RUN TEAM- ta nieformalna grupa biegowa działająca przy firmie PHU FAN Piotr Brzeziński , ktyóra zawiązała się na potrzeby podziemnego 12 godzinnego biegu sztafetowego w kopalni soli w Bochni w marcu 2008r to poczatkowo cztery osoby. Sylwia Badowska, Jacek Ulowski, Piotr Czyżewski i Piotr Brzeziński. Nasza drużyna nabiegała wtredy ponad 144 km i zajęła bardzo wysokie miejsce w środku stawki. To był nasz wielki, wspólny sukces okupiony niemałym wysiłkiem.  I tak to sie zaczęło. 

Do naszej grupy stopniowo dołączały nowe osoby aby dziś stać się ponad 30 osobową drużyną , w której każdy mimo swoich indywidualnych planów zawsze dumnie reprezentuje barwy TEAMu. 

Nasi najlepsi zawodnicy są ultramaratończykami, w maratonach maja czasy ok. 3 h a gościnnie jako honorowy członek klubu zaszczyca nas Tadeusz Ruta , którego wyczyny znane są nawet poczatkujacym biegaczom. On potrafi tydzień po tygodniu przebiec dwukrotnie dystans ponad 200km. Niewiarygodne.!!!!

Jacek Ulowski wraz z Andrzejem Woroszyło kilkakrotnie pokonali dystans ponad 70 km w Biegu Rzeźnika. Jacek był uczestnikiem pierwszego biegu Granią Tatr zaś Sylwia Badowska , w wielu maratonach zwyciężała a i teraz wielokrotnie staje na najwyższym podjum na różnych dystansach o czym mozna dowiedzieć sie w naszych aktualnościach oraz w prezentacji zawodników.